Ozdobný bezlepkový frgál - Tvaroh

 

Náš ozdobný bezlepkový frgál s tvarohovou náplní je nejen lahodným dezertem, ale i uměleckým dílem na talíři. Každý kousek tohoto frgálu je pečen s láskou a péčí, s důrazem na estetiku i chuťovou kvalitu.Tvarohová náplň, plná krémové textury a jemné sladkosti, se dokonale snoubí s křehkým těstem, které je zdobeno dekorativními prvky, připomínajícími mistrovské dílo. Tento frgál je nejen pro chuťové buňky, ale i pro oči.

Dostupnost Skladem
Varianta
190 Kč
   
Kategorie Frgály
 

Hmotnost: 550 g


Složení:

Bezlepková směs {Bezlepkový pšeničný škrob, bramborový škrob, zahušťovadlo (E464, E415), sušený vaječný bílek, emulgátor (E471, E322 - sójový, E481, E475), psyllium, rýžový škrob, přírodní vanilkové aroma, přírodní citronové aroma s dalšími přírodními aromaty, enzymy, barvivo (E160a)}, pitná voda, cukr, vejce, rostlinný olej (země původu ČR), pekařské droždí, přírodní citronové aroma, sůl.
Náplň: Tvaroh (43 %), (mléko, mlékařská kultura, syřidlo), tvarogen {zahušťovadlo (modifikovaný škrob)}, rozinky. Povidla slazená ze švestek a jablek (min. 12 %) (glukózo-fruktózový sirup, švestkové pyré, jablečný koncentrát, pšeničná vláknina, karamel, zahušťovadlo: pektiny, alginan sodný, skořice), ovocná náplň s meruňkami (min. 12 %), (meruňky, zahuštěné meruňkové pyré, zahušťovadlo (E418); ovocná náplň s malinami (min. 12 %), (malina, jablečné pyré, koncentrát z černé mrkve.
Drobenka: Jáhlová mouka, pohanková mouka, tuk {rostlinné oleje (palmový, řepkový), regulátor kyselosti (E330), konzervant (E202), barvivo (E160b)}, aroma. Karob.
Může obsahovat stopy ořechů a mandlí.


Alergenní složky jsou ve složení vyznačené tučným písmem.

PVH: ve 100 g upečeného výrobku:
Energetická hodnota 1048,6 kJ
Energetická hodnota: 250,8 kcal
Tuky: 7,1 g
z toho nas. mastné kyseliny: 1,8 g
Sacharidy: 39,5 g
z toho cukry: 20,0 g
Vláknina: 1,2 g
Bílkoviny: 5,7 g
Sůl: 0,4 g